Beyaz Eşya Servisi Karabağlar

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş
beyaz esya

Beyaz Eşya Servisi Karabağlar


0232 226 02 46 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz beyaz eşya servisi Karabağlar ile beyaz eşyalarınızda meydana gelmiş olan arıza ya da tamir edilmesi gereken konular hakkında öncelikle detaylı bilgi alabilir sonrasında da yerinde hizmet alabilirsiniz.

0232 226 02 46 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz beyaz eşya servisi Karabağlar ile beyaz eşyalarınızda meydana gelmiş olan arıza ya da tamir edilmesi gereken konular hakkında öncelikle detaylı bilgi alabilir sonrasında da yerinde hizmet alabilirsiniz.

Beyaz eşya servisi konusunda hala tereddüt yaşıyor güven konusunda daha önceki tecrübelerinizden yola çıkarak hassasiyet gösteriyorsanız henüz bizimle tanışmadığınızı düşünüyoruz. Her marka ve her model için buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima ve kombi gibi beyaz eşyalarınızın tamamına versiyon farkı olmaksızın tamir ve bakım desteği sağlamaktayız. Zaman içerisinde beyaz eşyalarınız kullanıcı kaynaklı ya da ömrü gereği bazı arızalar verebilmektedir. Buna ek olarak yanlış montajdan kaynaklanan hatalar ya da fabrika çıkışındaki üretim hatalarından kaynaklı olarak arıza durumları söz konusu olabilmektedir. Arızanın sebebi ne olursa olsun giderilmesi esasına dayanarak garantili yedek parça ve kusursuz işçilik ile sizlere beyaz eşya servisi hizmeti sağlamaktayız. İzmir başta olmak üzere Buca, Bornova, Çeşme, Karabağlar, Karşıyaka ve tüm ilçelere sağladığımız beyaz eşya servisi hizmetimiz ile sorunlarınızın hızlı bir şekilde ve güvenilir olarak giderilmesini amaçlamaktayız. Maalesef ki günümüzde beyaz eşya konusunda yeterli bilgi ve donanıma sahip olmayan kişilerce yapılan tamir ve arıza giderim hizmetleri sonucu karşımıza gelen beyaz eşyalar ilk arızalı halinden daha vahim durumda olabilmektedir. Kendi kendinize üretebileceğiniz tamir sonuçları da garantili parça kullanmamanız nedeniyle yeni bir maliyet oluşturarak karşınıza tekrar bir külfet olarak çıkmaktadır. İşte tüm bu durumlara maruz kalmadan hızlı güvenilir ve sağlıklı bir beyaz eşya tamiri hizmeti almak için beyaz eşya servisi İzmir firması ile çalışmanızı şiddetle öneriyoruz.

Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız periyodik eğitimleriyle yenilenen ve versiyonu değiştirilen her beyaz eşyanın marka ve modeli hakkında yüksek bilgi ve donanıma sahiptir. Değişmesi gereken ya da yenilenmesi gereken yedek parçalarının orjinalleri ile 1 yıl garantili olarak değiştirmekte ve yenilenmektedir. Uzun ömürlü kullanım için aldığınız beyaz eşyaların ortalama olarak 2 ya da 5 yıl aralığında yeniden arıza vermesi günümüzdeki tüm beyaz eşyalarda görülen bir durumdur. Burada önemli olan arızanın bilen işini bilen kişiler tarafından garantili parçalarıyla yapılması ve tekrarının olmamasıdır.

0232 226 02 46